BURUK GECE!

10 Ocak Basın Bayramı nedeniyle İskenderun Gazeteciler Cemiyeti tarafından Grand Plaza’da düzenlenen Dayanışma Gecesi, sohbet ortamında geçti.
Kalabalık bir konuk ve gazeteci topluluğunun katılımıyla yapılan gecede, İGC Başkanı Veysel Cıncık bir konuşma yaptı. İskenderun Gazeteciler Cemiyeti her yıl geleneksel hale getirdiği Dayanışma Gecesi’ni bu yıl da Grand Plaza’da düzenledi. Dayanışma Gecesine; İskenderun Kaymakamı H.Hasan Özyiğit, Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın, İSTE Rektörü Prof.Dr. Türkay Dereli, Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, İskenderun ve Belen Belediye Başkan Vekilleri, İşadamları, çeşitli STK Temsilcileri, Siyasi Partilerin İlçe Başkan ve yöneticileri ile basın mensupları katıldı.
İGC Başkanı Veysel Cıncık gecenin hemen başında yönetim kurulu üyeleriyle birlikte sahnede yer alarak kısa bir konuşma yaptı. İGC Başkanı Veysel Cıncık, Türkiye’nin içinde bulunduğu şartlarda düzenledikleri Dayanışma Gecesi’ne katılarak kendilerine destek veren tüm kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.
Başkan Cıncık; ‘’Ülkemiz, çok zor bir süreçten geçiyor. Dolayısıyla, bu şartlar altında Dayanışma Gecemizi sohbet ortamında gerçekleştirmeyi uygun gördük. Ülkemizin bölünmez bütünlüğüne kasteden iç ve dış düşmanlarla mücadele esnasında hayatını kaybeden güvenlik güçlerimize ve vatandaşlarımıza Allah’dan rahmet diliyoruz. Bizleri yalnız bırakmayan herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

KESEROĞLU’NA SÜPRİZ DOĞUMGÜNÜ
Konuşmanın ardından doğum günü olan Gazeteci Cuma Keseroğlu için bir pasta getirildi. Keseroğlu kısa bir konuşma yaparak, yönetime teşekkür etti. İGC Dayanışma Gecesi sohbet ortamında sürdü. Haber/Foto: Cuma KESEROĞLU