TELEKONFERANS SİSTEMİYLE NİKAH!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Boran Ailesinin güzel kızları Diyetisyen Ecem Boran ile Kın Ailesinin yakışıklı oğulları Burak Kın, görkemli bir düğünle dünyaevine girdi. 

Genç çiftin nikah şahitliğini İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, ilçenin eski kaymakamlarından Hacı Hasan Özyiğit ve MHP ilçe başkanı Turan Bozkurt yaparken, nikahı ise Yerel yönetimler toplantısı nedeniyle Nevşehir’de bulunan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı bir ilke imza atarak dijital ortamda kıydı. 

İyi günde ve kötü günde hemşehrilerinin yanlarında olmaya devam eden Başkan Fatih Tosyalı yeni yuva kuran gençlere mutluluklar diledi.
Davetliler ile tek tek ilgilenen damadın babası Mustafa Kın’ın oldukça duygulandığı törene, Mersin Valisi Ali İhsan Su da katıldı. 

Kaymakam Yönden; sevgi gemisine binerek, mutluluğa yelken açan genç çifte bir ömür boyu sevgi, saygı, sadakat ve mutluluk dilerken, Kın ve Boran ailelerine de hayırlı olması yönünde iyi dilek ve temennilerini dile getirdi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>