HERKESE HİZMET İÇİN GELDİK

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


MHP’li İbrahim Gül, bir önceki seçimlerde kaybettiği milletvekilliği sonrasında Cumhur İttifakının Belen Belediye başkanı oldu. Gül konuşmasında, “Sakın rehavete kapılmayın, sakın kimseye yüksekten bakmayın, siz kaybettiniz biz kazandık demeyin, sizi yendik demeyin… Biz Belen’e herkesi kucaklamaya, herkese hizmet için geldik. Gidin hangi partiden olursa olsun komşunuzu arkadaşınızı kucaklayın ve ‘biz biriz, Beleniz’ deyin” açıklamasıyla birlik ve beraberlik mesajı verdi.

‘HERKESİN GÖNLÜNÜ KAZANACAĞIZ’
Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, MHP’nin üreten belediyecilik anlayışını benimseyeceklerini ve bu anlayışı hizmetlerinin merkezi yerine koyarak çalışmalar gerçekleştireceklerini belirtti. Bu görevi kutsal bir görev olarak tanımlayan Başkan İbrahim Gül, gönül belediyeciliği anlayışı ile de herkesin gönlünü kazanacağını tekrarladı. Gül, hiç dinlenmeden, yorulmadan, gece ve gündüz nedir bilmeden çalışacaklarını ve halka hizmet edeceklerini belirtti. Gül, kendisine güvenen büyükleri mahcup etmeyeceğini de sözlerine ekledi.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>