ABDULKADİR ÖZEL’E SEVGİ SELİ


Adalet ve Kalkınma Partisi Hatay Milletvekili adayı Abdulkadir Özel, Meydan Mahallesi’nde milletvekili gibi karşılandı. Alkışlar, havai fişekler ve ıslıklar arasında Meydan Mahallesi sakinlerince karşılanan Abdulkadir Özel için özel slogan atan Meydan Mahalleliler, Özel’i “Mahallene hoş geldin” pankartıyla karşıladı. “Geliyor, geliyor, inanıyoruz, güveniyoruz, Meydan seninle gurur duyuyor” sloganları eşliğinde mahalle girişinde karşılanan Abdulkadir Özel, mahalle sakinleriyle birlikte konuşma yapacağı alana kadar sevenleriyle yürüdü.
Meydan Mahallesi sakinlerine önce kurulan platformdan seslenen Özel ardından mahalleliyle birlikte orucunu açtı. Ardından da Milletvekili adayları Abdülkerim Güven, Ecrin Nazlı İnan mahalle sakinlerine hitap etti. Programa, geçmiş dönem Milletvekilleri Mehmet Algan, Mehmet Soydan, İskenderun İlçe Teşkilat Başkanı Bestami Bilgili ve partililer eşlik etti.
Meydan Mahallesi sakinlerine yönelik programda konuşmak üzere platforma davet edilen Ak Parti Milletvekili Adayı Abdulkadir Özel, konuşmasına mahalle sakinlerini selamlayarak başladı.

GÜÇLÜ VE ZENGİN BİR TÜRKİYE
Özel, “Türkiye eski Türkiye değil, Türkiye Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde güçlü ve zengin bir Türkiye” diyerek, CHP, İyi Parti ve Saadet Partisi ittifakını “yıkım ittifakına da karşı elif gibi dimdik duracağız” dedi. Özel, Meydan Mahallesi’nin sorunlarını yakından takip ettiğini dile getirdi ve “Bu karmaşaya Allah’ın izniyle son vererek, Meydan Mahallesinde yaşayan vatandaşlarımızı mağdur etmeden bu sorunu hep birlikte çözüme kavuşturacağız” dedi.
Adalet ve Kalkınma Partisi Hatay Milletvekili adayı Abdulkadir Özel, Meydan Mahallesi sakinlerine hitaben konuşmasının devamında; “18 yaşındaki genç seçmene AK Partinin yaptıklarını ve yapacaklarını anlatın.” diyerek ve AK Partinin bir kadro ve bir inanç partisi olduğunu belirterek, “Cumhurbaşkanımız yola çıkarken partimizin sadece bir tabelası vardı. Rabbime şükürler olsun, şimdi milyonlarız.” diyerek, “vakit el ele kol kola gezme vaktidir,  vakit düşman oyununu bozma vaktidir. Vakit nifak yılanını  ezme vaktidir. Vakit, direnişi selamlama vaktidir. Vakit, şahlanışı atağa geçirme vaktidir. Vakit Cumhurbaşkanını seçme vaktidir. Vakit Recep Tayyip Erdoğan’la yola devam vaktidir. 24 Haziran zaferi Hayırlı olsun. 24 Haziran Zaferimiz kutlu olsun. Bizleri onurlandırdınız. Rabbim sizlerden razı olsun. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi, dayanışmamızı, kardeşliğimizi daim eylesin. Ramazan’ı şerifiniz mübarek olsun Ramazan Bayramınız mübarek olsun. Adalet ve Kalkınma Partisi döneminde cumhuriyet tarihi boyunca erişemediği kavuşamadığı güzel hizmetlere kavuştu ve öyle bir ah edeceksiniz ki nereden nereye gelmişiz diye, ülkemiz hangi karanlık günlerden hangi akla aydınlık günlere çıkmış, hep birlikte müşahede edeceğiz” dedi.
Haber: Yılmaz AKPINAR