‘GAZETECİLERİMİZİN DEMOKRASİYE OLAN KATKISI ÇOK BÜYÜK’

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında, “Değerli Basın Mensupları; Medya kuruluşlarının varlığı ile gazetecilik mesleği; toplumsal birliğimizin, ekonomimizin ve demokrasinin vazgeçilmez öğesidir. Kamuoyunun doğru ve eksiksiz bilgilendirilmesini ilke edinmiş̧, halkın haber alma hakkına hizmet eden siz değerleri gazetecilerimizi tebrik ederim. Bu vesileyle her yıl 10 Ocak’ta kutlanan ‘Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü en içten dileklerimle kutlarım” dedi.
Tosyalı, “Tüm basın yayın organlarımıza ve gazetecilerimize demokrasiye olan katkılarından, özverili ve cesur yayınlarından dolayı teşekkür ediyorum. Gazetecilik mesleğine gönül vermiş tüm çalışan gazetecilerimizin bu özel gününü en içten dileklerimle kutluyorum” açıklamasında bulundu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>