MUHTEŞEM FESTİVAL!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Belediyesi tarafından düzenlenen “5 Temmuz Kültür, Sanat ve Turizm Festivali” etkinlikleri kapsamında ünlü sanatçı Bülent Serttaş sahne aldı.
İskenderun Anıt Alanında, Türkiye Varlık Fonu yönetim kurulu üyesi Fuat Tosyalı, Payas Kaymakamı ve İskenderun Kaymakam Vekili Polat Kara, AK Parti Hatay Milletvekilleri, ilçe belediye başkanları İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın yanı sıra binlerce vatandaşın izlediği konserde Bülent Serttaş, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Ünlü sanatçı Bülent Serttaş konser alanını dolduran vatandaşlarla birlikte söylediği şarkılarla ve bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle İskenderun ve çevre ilçelerden gelen vatandaşlardan büyük alkış aldı.

Bülent Serttaş, birçok konsere gittiğini, ancak böylesine enerji dolu bir topluluğu çok nadir gördüğünü, kendisini festivale davet eden Başkan Fatih Tosyalı’ya teşekkür ettiğini söyledi. Konser sonunda ise İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Ünlü sanatçıya çiçek takdim etti. Başkan Fatih Tosyalı, İskenderunlulara yaşattığı unutulmaz bir geceden dolayı ünlü sanatçı Bülent Serttaş’a vatandaşlar adına teşekkür etti.

Havai fişeklerin gökyüzün renklendirdiği gecede sahne alan yerel sanatçı Soydan Soydaş da şarkıları ile kalabalığı coşturdu, birlikte söyledi. Sıcak havaya rağmen vatandaşların büyük ilgi gösterdiği konserde İskenderunlular gönüllerince eğlendiler.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>