ŞAHUTOĞLU’NA BÜYÜK SEVGİ SELİ!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

 
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı Op. Dr. Yılmaz Şahutoğlu, binlerce kişinin katılımıyla aday adaylığını resmen açıkladı.

Parti binası önünde miting havasında gerçekleştirilen basın açıklamasına CHP İskenderun İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu ve yönetimi, çevre ilçe başkanları, gençlik ve kadın kolları, il yöneticileri, mahalle muhtarları, oda ve dernek temsilcileri, partililer ve yüzlerce vatandaş katıldı.

Havanın yağmurlu olmasına rağmen muazzam kalabalığın alkışları arasında eşi ve çocuklarıyla platforma çıkan Dr. Yılmaz Şahutoğlu, alandaki kalabalığı selamladı.

CHP İskenderun ilçe teşkilatı önünde kendisine seven ve destekleyen yoğun kalabalığa yaptığı konuşmada ekonomiden sağlığa, bilimden sanata bir çok konuda projelerinin olduğuna vurgu yapan Şahutoğlu İskenderun Belediye Başkanlığı için çıktığı yolda kendisine destek olan herkese teşekkür etti. Haber: Cuma KESEROĞLU

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>