İSÇEİD’TEN, CHP’YE ZİYARET

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Kısa adı İSÇEİD olan İsdemir Çalışan ve Emekliler Derneği başkanı Ahmet Keven ve yönetim kurulu üyeleri, CHP İskenderun ilçe örgütüne nezaket ziyaretinde bulundular.
CHP ilce başkanı Yusuf Mansuroğlu ve yöneticiler tarafından karşılanan İSÇEİD heyeti; çalışanlar ve emeklilerin hakları ile hisse paylaşımı gibi karşılaştıkları sorunları dile getirdiler.
Olumlu ve sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette CHP’ye her konuda destek vermeye hazır olduklarını belirten başkan Ahmet Keven “CHP emek ağırlıklı bir parti. Hak ve menfaatlerimizin korunması noktasında destek bekliyoruz. Bugüne kadar gözardı edilen emekli ve çalışan üyelerimizin sorunlarına sahip çıkarak sesimiz olacaklarına inaniyoruz” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti beirten CHP İskenderun ilçe başkanı Yusuf Mansuroglu hak arama mücadelesinde tüm çalışanların yaninda olduklarını ifade ederek “Her zaman Emeğin ve emekçinin yanındayız. Gerek ilçe örgütümüzün gerekse bölge milletvekillerimizin desteği her zaman sizinledir. Hisse paylaşımı konusundaki haklı ve hukuksal mucadelenizi destekliyoruz. Iscinin alın teri en büyük değerdir” diye konuştu. Haber: Cuma KESEROĞLU

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>