MUSTAFA BAŞTUĞ GÜVEN TAZELEDİ


İskenderun Güvenliği İçin Toplumsal Yardımlaşma Derneği’nin genel kurulunda Mustafa Baştuğ ve yönetim kurulu güven tazeledi. Devletin milletle el ele verdiği örnek bir dayanışma ile huzur ve güven ortamının sağlanması ve korunmasında önemli bir rol üstlenen İskenderun Güvenliği İçin Toplumsal Yardımlaşma Derneği’nin genel kurulunda Mustafa Baştuğ ve yönetim kurulu güven tazeledi.

DEVLET MİLLET BİRLİKTELİĞİNİN EN GÜZEL ÖRNEĞİ
İskenderun’da huzur ve güven ortamının sağlanması ve korunmasında büyük hizmetleri olan ve başarılı işadamı Mustafa Baştuğ’un başkanlığını yaptığı İskenderun Güvenliği İçin Toplumsal Yardımlaşma Derneği’nin yönetim kurulu, İTSO’da düzenlenen olağan genel kurulunda güven tazeledi.

Divan Başkanlığı’na Mehmet Mursaloğlu, katip üyelik ve sekreterliğe Gizem Tayhuş ve Hayati Sonay’ın seçildiği genel kurulda, faaliyet, denetim kurulu ve mali rapor oy birliğiyle geçti. Dernek Başkanı ve Baştuğ Metalurji Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Baştuğ, geçtiğimiz günlerde İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde düzenlenen törende emniyet teşkilatına araç, motosiklet ve demir bariyer bağışında yıllardır olduğu gibi öncülük etmiş ve kamuoyundan büyük takdir görmüştü.

YÖNETİM KURULUNDA GÜÇLÜ İSİMLER
Genel kurulda yönetim kurulu asil ve yedek, denetim kurulu asil ve yedek, danışma kurulu asil ve yedek listeleri oluştu.

Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine; Mustafa Baştuğ, Ayhan Tosyalı, Mehmet Ünüvar, Nevzat Barak, Seval Kirmit Yazar, Levent Hakkı Yılmaz ve İhsan Ar.

Denetim Kurulu Asil Üyeliklerine; Müfit Tennioğlu, Sedat Uysal, Erman Arıkan, Mehmet Yıldırım, Mehmet Cihan Önal.

İskenderun Güvenliği İçin Toplumsal Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Nevzat Barak, derneğin faaliyetlerini anlattı ve İskenderun’da huzur ve güven ortamının sağlanması ve korunmasında derneğin katkılarına dikkat çekti.

Barak’ın okuduğu faaliyet raporundan öne çıkanlar şöyle; “Emniyet birimlerimizin toplum ihtiyaçlarına cevap verme ve beklentilerini karşılaması noktasında rahat ve donanımlı çalışmasına yardımcı olması açısından 1 adet 2018 model Renault Megan HB,1 adet 2018 model Renault Megan Sedan,2 adet Renault Kango Multix Touch,1 adet 2019 model Renault Kango Multix , 1 adet 2019 Model Fiat Doblo araç alınarak sigorta işlemleri tamamlanıp emniyet birimimize bağışlanmıştır.

Emniyet birimlerimizin toplumsal ve asayiş olaylarına daha ivedi bir şekilde müdahale etmesi için 2 adet 2019 model Yamaha Motosiklet alınıp bunlara sesli ve ışıklı siren kiti, motor koruma demiri, elcik koruma takımı, far koruma,12v akü ve akü muhafazası alınarak gerekli sigorta işlemleri tamamlanıp emniyet birimimize bağışlanmıştır.”
HABER MERKEZİ