MHP’DEN KAYMAKAM SOYTÜRK’E NEZAKET ZİYARETİ


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt, MHP Belediye Meclis Üyesi Emir Selim Yazar ve MHP Karaağaç Mahalle Temsilcisi Hasan Büyük, İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette; avantajlı ve dezavantajlı bölgelerde yaşayan 6-14 yaş arası çocuklara fırsat ve imkân eşitliği sağlayarak eğitim-öğretim kalitelerini yükseltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştiren Minik Eller Büyük Umutlar Projesi Kurucu Başkanı Selin Eşkili de iştirak ederek, sohbete renk kattı. Ziyaretin anısına çiçek takdim eden Eşit İmkânlar Platformu Hatay İl Temsilcisi Selin Eşkili, misafirperverliğinden dolayı Kaymakam Soytürk’e teşekkür etti.

Ziyaret dolayısıyla memnun olduğunu ifade eden Kaymakam Soytürk, MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt, MHP Belediye Meclis Üyesi Emir Selim Yazar ve MHP Karaağaç Mahalle Temsilcisi Hasan Büyük’e teşekkür ederek, Minik Eller Büyük Umutlar Projesi Kurucu Başkanı Selin Eşkili ve çalışma ekibine de kolaylıklar ve başarılar diledi. Haber: İskenderun Kaymakamlığı