YAPARSA YİNE AK PARTİ YAPAR


Adalet ve Kalkınma Partisi Hatay Milletvekili Adayı Abdulkadir Özel, Hatay’ın tüm ilçelerinde varlığını, gösterdiği performansla hissettiriyor. Dörtyol, Kırıkhan, Reyhanlı, Belen, Arsuz başta olmak üzere Hatay’ın tüm ilçelerini beraberindeki Ak kadrolarla ziyaret ederek, 24 Haziran seçimlerine yönelik seçim propagandayı başarıyla yürütüyor.
İş dünyası, esnaf ve halkla bütünleşen Abdulkadir Özel, “Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye, Vakit Türkiye vakti, Vakit Hatay Vakti” diyerek, 24 Haziran’ın birlik ve beraberlik günü olduğunu vurguluyor. AK Parti’nin 24 Haziran seçimlerinde, Cumhurbaşkanlığı ve parlamentonun belirlenmesinde büyük bir güç elde ederek, yeni Türkiye yolunda emin adımlarla ilerleyeceğini söyleyen AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Abdulkadir Özel, seçmenle buluştuğu her ortamda “Yaparsa yine AK Parti yapar’ diyor.
AK Parti’nin gençleri kucaklayan bir yapısı olduğunu belirten Abdulkadir Özel, seçmenle buluşmalarında “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve bizler gençlere güveniyoruz. İlk defa oy kullanacak olan genç seçmen kardeşlerimizin partimize olan sempatileri bizleri mutlu ediyor. Gençlerin gözlerindeki pırıltıyı görüyorum. Bu da bizleri daha da umutlandırıyor. Gençlerimize, yaşlılarımıza ve AK Partili seçmenlerimize güveniyoruz. 24 Haziran’da AK Parti iktidarını hep birlikte güçlü bir şekilde iktidara yeniden kavuşturacağız” diyor. Haber: Yılmaz AKPINAR