ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM DERSLERİ İSTE’DE VERİLİYOR


2017-2018 Öğretim Yılı Bahar Dönemi’nde Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) İktisat ve İşletme Bölümlerinin dersleri, konularının uzmanı öğretim görevlileri tarafından İskenderun Teknik Üniversitesi’nde yüz yüze anlatılacak.
Anadolu Üniversitesi’nin Açıköğretim Fakültesi’nin 81 il merkezinde ve sadece üç ilçe merkezinde uygulanacak “yüz yüze öğretim programı” için İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) gerekli hazırlıklarını yaptı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) İktisat ve İşletme Bölümleri öğrencileri dönem derslerini örgün öğretim yoluyla ücretsiz olarak İSTE’de alabilecekler.

3 Mart 2018 tarihinde başlayacak olan ve İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Merkez Kampüs’te yüz yüze yapılacak dersler, 27 Mayıs 2018 tarihinde sona erecek.Derslere katılmak isteyen öğrenciler, hem Anadolu Üniversitesi hem de yüz yüze öğretim gördükleri İskenderun Teknik Üniversitesi’nin (İSTE) tüm disiplin vb. kurallarına uymak zorunda olacak. Bahar Dönemi ders programlarına 26 Şubat 2018 tarihinden itibaren, tüm Açıköğretim Bürolarında ve Anadolu Üniversitesi’nin AÖF resmi sitesinden ulaşılabilecek.

2017-2018 Öğretim Yılı Bahar Dönemi’nde Anadolu Üniversitesi Açıköğretim öğrencilerine yönelik yüz yüze öğretim kapsamında Matematik 2, Genel Muhasebe, İktisada Giriş 2, İngilizce 2, Makro İktisat, İstatistik 2, Maliyet Yönetimi, Finansal Yönetim 2 ve Finansal Tablolar Analizi dersleri verilecek. Haber: Yılmaz AKPINAR