OSMANİYE OSB’DEN DUYGU VE ANLAM DOLU İFTAR!


Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı tarafından huzurevi sakinlerine iftar yemeği düzenlendi. Geniş katılımın olduğu iftar yemeği, duygu ve anlam yüklüydü.
Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi, her yıl gerçekleştirdiği geleneksel iftar yemeğine bu yılda devam etti. Büyük Osmaniye Oteli’nde verilen iftar yemeğine, Osmaniye Valisi Kerem Al, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, CEO Dr. Suhat Korkmaz, Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi Başkanvekili Şerif Tosyalı, Baştuğ Metalurji Sanayi A.Ş. YK Başkanı ve Osmaniye OSB Yönetim kurulu üyesi Mustafa Baştuğ, OSB Yönetimi, iş adamları, huzurevi sakinleri ve davetliler katıldı.

‘HER ZAMAN HATIRLAYACAĞIZ’
Ezanın okunmasıyla birlikte dualar edildi, topluca iftar açmanın manevi hazzı yaşandı. İftar yemeği sonrasında konuşan Osmaniye OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Şerif Tosyalı, Ramazan ayının herkese huzur getirmesini temenni ederek, “Bugün bu iftar yemeğinde bir araya gelmemiz çok özel bir amaç taşımaktadır. Bizler, başka insanları bir araya getirmenin ne kadar değerli olduğunu anlamak ve anlatmak için buradayız. Hayatın zorlukları karşısında çaresiz kalan nice insanlar var. Ramazan ayı; böyle insanları hatırlamanın, onlara yardım etmenin ayı olduğu için, kutsal ve bereketlidir” diye konuştu.
Hoşgörü içinde geçen yemekte semazen ekibinin gösterisi ilgiyle izlendi. Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi Başkan Vekili Şerif Tosyalı, masaları tek tek dolaşarak, huzurevi sakinleriyle sohbet ederek onların gönüllerini aldı.