BELEN’DE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR


Belen’in yollarının en kısa zamanda asfaltlanacağı müjdesini veren Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, “İhalemizi yaptık. Sözleşmemizi imzaladık. Asfaltlama çalışmalarımız İssume mevkiinden başlayacak. Belen Belediyesi olarak sorumluluk sahamızdaki tüm yolları asfaltlayacağız” dedi.
Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, İSSUME sakinleri ile kahvaltıda bir araya geldi. Belediye’nin yaptığı çalışmalar ile ilgili Belenlileri bilgilendiren Başkan Vurucu, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğümüzün İlçe sınırlarımız içerisinde halk arasında, Kuş Gözlem Merkezi olarak adlandırılan; Belen Kuş Gözlem Temalı Tabiat Parkı projesi, Seyir Terası, Şehitler Abidesi ve çevresinin restorasyonu, Belen’e Hastane yapımı ile ilgili çalışmalar, yaz sezonu öncesi ilçe sınırları içerisindeki mesire ve piknik alanlarının, çocuk parkları ile ilgili bilgilendirme yaparak İSSUME sakinleri ile sohbet etti. İSSUME sakinleri ile bir araya gelen Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, belediyecilik çalışmalarının iddialı bir şekilde devam edeceğini ve Belen halkının daima yanında ve hizmetinde olduğunu ifade etti.
“Belen Belediyesi’nin tüm birimleriyle özverili bir şekilde Belen için çalışıyoruz” diyen Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, her fırsatta halkın içinde, halkla beraber omuz omuza çalışmalarını sürdüreceklerini belirterek, İSSUME sakinlerine teşekkür etti. Haber: Yılmaz AKPINAR