YILMAZ ŞAHUTOĞLU’NA ANLAMLI HEDİYE


İskenderun Eczacı Teknisyenleri Derneği yönetim kurulu üyeleri, Özel Palmiye Hastanesi Başhekimi Yılmaz Şahoğlu’na Atatürk portresi hediye etti.
İskenderun Eczacı Teknisyenleri Dernek Başkanı Cemal Çelik ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini Palmiye Hastanesi Başhekimi Dr Yılmaz Şahutoğlu, Hastane Yönetim kurulu üyesi Seval Kirmit Yazar karşıladı.
Dernek Başkanı Cemal Çelik, “İskenderun’a ve bölgemize hekim olarak büyük hizmetler veren, bizler içinde çok önemli ve değerli olan Doktorumuz Yılmaz Şahutoğlu’nu hem ziyaret etmek, hem de ona Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün portresini hediye etmek için buradayız.” dedi. Çelik, Şahutoğlu’nun çalışma azmi ve çevresine olan sıcakkanlı yaklaşımı ile çok sevilen bir kişilik olduğunun da altını çizerek şöyle konuştu: “Kamu hastanesinde çalıştığı günden beri yıllardır kendisini tanıyoruz. Palmiye Hastanesi’nde de kurduğu ekip ile sağlık anlamında büyük hizmetler veriyor. Sosyal anlamda da yakınlığını çalışmalarını ve sıcaklığını herkes biliyor. İnsanlarla olan ilişkilerindeki samimiyet ve sevecenliği nedeniyle de kendisini derneğimizin onursal başkanı olduğunu da buradan duyurmak istiyorum.”
Başhekim Yılmaz Şahutoğlu, Eczacı Teknisyenleri derneğinin yapmış oldukları ziyaret, beni fazlasıyla mutlu etti diyerek şunları söyledi: ”Gerçekten çok heyecanlıyım. Biz doktorlar ve eczacılar her zaman bir birimizi bilen ve birlikte çalışan iki meslektaşız bu konuda bana vermiş oldukları bu hediyenin önemi de değeri de çok anlamlı. Şimdilerde ülkemizde Atatürk ve fikirlerine her zamankinden daha fazla ihtiyacımızın olduğunu belirtirken ziyarete gelen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim.” Haber: Cuma KESEROĞLU