SEYFİ DİNGİL, ‘İSKENDERUN’U ORTAK AKILLA YÖNETİYORUZ’


İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun’u ortak akıl ile yönettiklerini belirtti. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun Deniz Er Eğitim Alay Komutanı Dz. Piyade Albay İbrahim Özdoğan’a, Simya Kolejini ziyaret okul kurucusu Selim Baysal ve Sakarya Mahallesi Muhtarı Mustafa Tuzluoğlu’nu ziyaret etti.

İLK ZİYARET DENİZ ER EĞİTİM ALAYINA
İlk ziyaretini İskenderun Deniz Er Eğitim Alay Komutanı Dz. Piyade Albay İbrahim Özdoğan’a yapan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Kamu, kurum ve kuruluşlar ile sürekli diyalog halindeyiz. Sık sık onlarla bir araya gelerek belediyemizin faaliyetlerini anlatıyor varsa istek talep önerini dinliyoruz. Sizler vatan savunmasında görev yapan askerlerimizi en iyi şekilde yetiştiriyorsunuz. Her zaman sizlerin yanındayız. Yüce rabbim yar ve yardımcınız olsun” dedi.
İskenderun Deniz Er Eğitim Alay Komutanı Dz. Piyade Albay İbrahim Özdoğan’da gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek çalışmalarında Başkan Seyfi Dingil’e başarılar diledi.

‘EĞİTİME HER ZAMAN DESTEK OLUYORUZ’
Ardından Simya Kolejini ziyaret eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, okul kurucusu Selim Baysal ve idareciler ile bir araya geldi. Eğitime her zaman destek olduklarını ifade eden Başkan Seyfi Dingil, bir ülkenin ancak eğitimli bireyler ile kalkınabileceğini belirtti.

‘MUHTARLARIMIZLA İLEŞİM HALİNDEYİZ’
Sakarya Mahallesi Muhtarı Mustafa Tuzluoglu’nu muhtarlık binasında ziyaret eden Başkan Seyfi Dingil, “Mahallede belediyemiz tarafından yapılan çalışmalar hakkında istişarede bulunuyoruz. Muhtarlarımızı sık sık ziyaret ediyoruz. Onların görüşlerini önemsiyoruz” dedi. Tuzluoğlu ise mahallede yapılan hizmetlerden dolayı İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Haber: İskenderun Belediyesi