SAHİLDEKİ TUVALET KOKUYOR!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Belediyesi’nin Sahil bandına yaptırdığı amfi tiyatronun altındaki tuvalet yapıldığı günden bu yana, bakımsızlık ve ilgisizlikten dolayı kokuyor.
İskenderun Belediye Başkanı CHP’li Dr. Yusuf Civelek döneminde denize sıfır noktada sahile halkın ve çocukların kullanımı için yaptırılan ancak bir türlü faaliyete girilmeyen tuvalet şimdilerde etrafına hastalık saçacak kadar pislik içerisinde olduğu gözleniyor. Bay-bayanlar için sahile yapılan tuvaletin suyu, elektrikleri olmadığı, içerisinde özel ahşaptan yaptırılan kapı ve kabinlerin ise şimdilerde çürümeye terk edildiği dikkat çekiyor. Özellikle hafta sonlarında Yüzlerce çocuk ve bayanların gelip eğlendiği park ve spor kompleksine gelen birçok insan amfi altındaki tuvaletleri kullanamamaktan şikâyetçi. Bir önceki dönem Belediye Başkanı tarafından inşa ettirilen ancak bir türlü faaliyete sokulmayan sahildeki tuvalet içerisindeki pislik ve çevreye yaydığı kötü koku sahile gezmeye gelen insanlar tarafından da fark ediliyor. Kullanılmayan ve devletin parası harcanarak yapılan bu tuvaletlerin neden ve niçin kullanılmadan çürümeye terk edilmesi ise herkes tarafından merak ediliyor.
Haber: Cuma KESEROĞLU

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>