SABAHIN GÜZELLİĞİ HACI ŞERİF TOSYALI CAMİİ’NDE BAŞLIYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Hacı Şerif Tosyalı Camii’nde her Perşembe günü sabah namazının ardından cemaatle çorba ile yapılan kahvaltı, gönüllere hitap ediyor. Sabah namazının tüm güzellikleri Hacı Şerif Tosyalı Camii’nde yaşanıyor.
Her sabah kılınan namazların Perşembe günü ayrı bir yeri var. Perşembe günleri sabah namazının ardından camiye gelen cemaatle toplu bir şekilde sabah çorbası içiliyor. Duaların ardından kurulan sofra herkesin gönlünde güzellikler bırakıyor. Hacı Şerif Tosyalı Camii İmam Hatibi Recep Ateş’in camiye gelen cemaatle uyum içinde olması, birlikte hareket ve semaya açılan eller, dualarda birleşiyor.
Sabah namazı ile günün tüm güzelliği Hacı Şerif Tosyalı Camii’nde başlıyor. Perşembe günleri sabah namazının ardından camiyi ibadete açan hayırsever Tosyalı Ailesinden Fatih Tosyalı da vatandaşlarımızla bir araya gelerek çorba içiyor, hoş sohbetler ederek halkımızla bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyor.
Haber: Mustafa TOPAL

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>