DİLENCİLERE GEÇİT VERMİYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler dilencilere geçit vermiyor. Belediye Zabıta ekipleri, cami önleri, kavşak ve yaya kaldırımlarında vatandaşların dini duygularını istismar ederek dilencilik yapanlara göz açtırmıyor. İskenderun Belediyesi Zabıta Müdür Bekir Aksoy ilçe merkezinde değişik noktalarda dilencilik yapanlara yönelik denetim yaptıklarını belirtti.

‘DENETİMLERİMİZ DEVAM EDECEK’
Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin Cadde ve sokaklarda denetim yaptığını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Zabıta Amirliği ekipleri gerçekleştirdikleri operasyonda ilçe dışından geldikleri tespit edilen dilenciler hakkında yasal işlem yaptı. İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri dilencilere karşı rutin denetimlerini devam ettiriyor. İlçemiz halkının manevi duygularını sömüren bu insanlara müsaade etmeyeceğiz. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da bu tür denetimlerimiz devam edecek” dedi.
Haber: İskenderun Belediyesi

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>