ÜSTGEÇİT YOK, AYDINLATMA YOK! BU KAVŞAK ÖLÜM KUSUYOR!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Teknik Üniversitesi Meslek Yüksekokulu birinci sınıfında okuyan iki kız öğrenciye Sarımazı’daki Meslek Yüksekokulu E-91 karayolunu geçerken bir otomobil çarptı, biri olay yerinde, diğeri de hastanade yaşam savaş veriyor.
İSTE Meslek Yüksek okulu Bilgisayar bölümü birinci sınıf öğrencilerinden Eda Tütüncü ile Rabia Turhan okuldan çıktıktan sonra evlerine gitmek için E-91 karayolunu geçmek istediler. Bu sırada gecenin karanlığında İskenderun’dan Belen istikametinde seyir halindeki bir otomobil iki üniversite öğrencisine çarptı. Meydana gelen kazada Üniversite öğrencisi Eda Tütüncü olay yerinde hayatını kaybetti. Yaralanan arkadaşı Rabia Turhan İskenderun Gelişim Hastanesinde tedavi altına alındı. Ancak durumu ağır olan Turan da, hastanenin yoğun bakım ünitesinde yaşama tutunmaya çalışıyor. Bu arada trafik kazasında bir öğrencinin vefatı, diğerinin yaşam savaşı vermesi derin üzüntü yaratan İSTE İskenderun Meslek Yüksekokulu’nda yarın (Çarşamba) günkü tüm sınavların iptal edildiği bildirildi. Olayla ilgili polis araç sürücüsü Taner Saydam (21) gözaltına alırken, soruşturma başlatıldı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>