ARSUZ’A YAKIŞAN NİKAH SALONU


Arsuz Belediyesi tarafından yapımı devam eden Nikah Salonu ve Sosyal Tesisi hızla yükselmeye devam ediyor. Yeni bir hayata ‘evet’ diyerek ilk adımlarını atacak olan vatandaşların en mutlu günlerini tüm sevdikleri ile paylaşacakları modern ve konforlu nikah salonunda çatı kaplama ve taban betonu döküm işi çalışmaları gerçekleştiriliyor.
Vatandaşların hem oturup zaman geçirebileceği, aynı zamanda hayatlarının en özel anlarını nikah töreni ile ölümsüzleştirecekleri Altınkent civarındaki nikah salonu tüm özel günlerin kutlanmasının yanısıra çok amaçlı salon olarak da kullanılabilecek.
Evlenecek çiftlerin bekleme salonundan, konuklar için ayrılan bölümüne kadar unutulmaz bir nikâh için tüm detayların düşünüldüğü nikâh salonunun nisan ayında tamamlanması planlanıyor.
İnsan odaklı sosyal belediyecilik anlayışını benimseyen Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha’nın girişimiyle yaklaşık 1000 metrekarelik bir alana inşa edilen nikah salonu ve sosyal tesis projesi hem ilçedeki önemli bir eksiği giderecek, hem de mutlu ve huzurlu ailelerin kurulması için atılacak olan ilk adımlara ev sahipliği yapacak. HABER MERKEZİ