YOLLAR KAZINARAK TEMİZLENİYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

belediye-yol-3
İskenderun Belediyesi Cadde ve sokaklarda yürüttüğü asfaltlama çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, belediyenin çalıştığını yolların güzelleştiği belirtti. Başkan Seyfi Dingil, Cumhuriyet ve Barbaros Mahallesinde süren asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Yolları sıcak asfalt ile kapladıklarını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz alt yapısı yenilenen alanlarda asfalt çalışması yapıyor. Kısmi bozulma olan yerlerde ise yama çalışmaları yapılıyor. Çalışmalar sırasında asfalt kazıma makinesi de kullanılıyor. Bu makine ile artık yama kaldırmayan bozuk yollar önce kazınarak temizleniyor, daha sonra zemine sıcak asfalt dökülüyor. Böylelikle geçmiş yıllarda üst üste dökülen asfalt nedeniyle yol ile kaldırım arasında oluşan kot farklılıkları da giderilmiş oluyor.” dedi.

BELiRLENEN BİR PROGRAM VAR
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “İskenderunlu hemşerilerimizin yollarını düzgün hale getirmek bizim asli görevimiz. Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz. Böylelikle yollarımızı güzelleştiriyoruz. Yürütülen asfaltlama çalışmalarını belirlenen takvim doğrultusunda devam ediyor.” şeklinde konuştu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>