SEKİZ YILDIR GÜVENLİ ELLERDESİNİZ

palmiye-yasgu%cc%88nu%cc%881
İskenderun Özel Palmiye Hastanesi, kuruluşunun 8. yıldönümünü yönetim katında gerçekleştirilen sade bir törenle kutladı. 8. Yıl pastasının kesildiği törene; Palmiye Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Kirmit, Palmiye Hastanesi Başhekimi Dr. Yılmaz Şahutoğlu, yönetim kurulu üyeleri Seval Kirmit Yazar ve Serdar Kirmit ile birlikte doktorlar, hemşireler ve idari kadro katıldı.

‘BİZE DUYULAN GÜVENE LAYIK OLACAĞIZ’
Özel Palmiye Hastanesi Başhekimi Dr. Yılmaz Şahutoğlu yaptığı konuşmada, Palmiye Hastanesi’nin gerek doktor ve sağlık çalışanları ve gerekse fiziki ve teknik imkanları ile bölgenin en büyük ve güven duyulan hastaneleri arasında ön saflarda yerini aldığının altını çizdi. Şahutoğlu, “18 Aralık 2008 tarihinde Kadın doğum uzmanı doktorlar tarafından branş hastanesi olarak kurulmasının ardından hızlı bir dönüşüm süreci geçirerek bölgenin en seçkin ve kaliteli hekimlerini bünyesine katarak, fiziki ve teknik şartlarını büyüterek hizmet alanını genişletmiş ve toplumda saygın bir yer edinmiştir. Palmiye Hastanesi yeni yapılan ek binası ile birlikte bugün 132 yatak kapasitesi ile bölgenin en büyük özel hastaneleri arasında yerini almıştır. Hastanemiz Poliklinikleri yoğun bakım üniteleri, ameliyathaneleri ve doğumhaneleri ile ortalama ayda 20 bin hastaya hizmet verme kapasitesine ulaşmıştır. Kurumun yaşaması için büyümenin önünü açan başta yönetim kurulu başkanımız Cemil Kirmit, yönetim kurulu üyelerimiz Seval Kirmit Yazar ve Serdar Kirmit ve kurumda özveri ile çalışan doktorlarımız, hemşirelerimiz, yardımcı sağlık personelimize ve kurumda aktif olarak görev alan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Elinize emeğinize yüreğinize sağlık. Sizlerle bu yolculukta uzun ömürlü adımlar atmayı hedef edindik, kadromuzda ciddi değişiklikler yapmadan ciddi atılımlar yaparak yolumuza ve büyümeye devam edeceğiz. Kurumumuz İskenderun’da Hatay genelinde il dışından ve yurt dışından gelen vatandaşlarımız ile güven duyulan bir hastane konumundadır ve bizlere duyulan bu güvene layık olmaya çalışacağız. Bu bağlamda bugüne kadar heyecan verici boyutlarda olan projelerimize bundan sonrada devam edeceğiz. 8. Yaş günümüzü kutladığımız hastanemizin tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum hep birlikte nice yıllara diyorum” şeklinde konuştu.

‘İYİ Kİ VARSINIZ’
Palmiye Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Kirmit ise konuşmasında Palmiye Ailesi’nin tüm fertlerini tebrik ederek, “iyi ki varsınız, hepinize teşekkür ediyorum” dedi. Konuşmaların ardından Hastanenin en genç ve en tecrübeli doktorları ile birlikte pasta kesimi gerçekleştirildi ve hatıra fotoğrafı çektirildi. HABER MERKEZİ