’HAİNLER ASLA EMELLERİNE ULAŞAMAYACAK’

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

seyfi-kinama
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Kayseri’deki terör saldırısı dolayısıyla kınama mesaj yayımladı. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yayımladığı mesajında, hain terör saldırısı sonucunda şehit düşen kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diledi. Kayseri’de çarşı iznine çıkan askerlere yönelik düzenlenen terör saldırısını lanetlediklerini belirten Başkan Seyfi Dingil mesajında şunları kaydetti: ”Saldırıların amacı ülkemizin birlik ve bütünlüğünü bozmaya yöneliktir. Şerden, kandan ve kaostan beslenen bu hainler asla emellerine ulaşamayacaklardır. Ülkemizin neresinde olursa olsun huzurumuzu bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir. Kayseri’de birlik ve beraberliğimizi bozmayı hedef alan ve şer odakları tarafından düzenlenen menfur saldırıda hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz. Bu hain saldırı aziz milletimizi olduğu gibi bizleri de derinden üzmüştür.

‘GÜN BİRLİK BERABERLİK GÜNÜDÜR’
Ülkemizde huzur ve barış ortamını bozmak isteyenlere halkımız, sağduyusuyla en güzel cevabı verecektir. Bu alçak saldırının faillerinin en kısa sürede devletimiz tarafından bulunacağından kimsenin şüphesi olmasın. Milletimiz, birlik ve beraberlik içinde geçmişte olduğu gibi şimdi de terörün üstesinden gelecek azim ve kararlığa sahiptir. Bu kararlılık doğrultusunda da devletimiz, milletimiz el ele, omuz omuza vererek tüm şer güçlerin üstesinden gelecektir. Kayseri’de ki saldırıda hayatını kaybedenlere bir kez daha Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.”

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>