‘ASFALT YAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR’

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

seyfi-yama1
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, asfalt yama çalışmalarına tüm hızıyla devam edildiğini belirtti. Başkan Seyfi Dingil, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Savaş Mahallesinde devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Altyapı nedeni ile bozulan ve yeni açılan yollar ve yapılan asfaltlarla şehirde ulaşımı kolaylaştıran, aynı zamanda şehre güzel bir çehre kazandırmaya çalışan İskenderun Belediyesi, çeşitli nedenlerle yıpranan yollara yama asfalt yaparak bu yöndeki çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

BOZULAN YOLLARA MÜDAHALE
Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, şehir merkezinde bazı cadde ve sokaklarda meydana gelen yollardaki bozulmaları yama asfalt ile kapatarak hizmete sunuyor. Şehrin muhtelif yerlerinde sıcak asfalt çalışmalarının yanı sıra asfalt yama çalışmalarının da devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Özellikle altyapısı bitmiş ve aciliyet gerektiren bölgelerde sıcak asfalt çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ayrıca ekiplerimiz çeşitli nedenlerden dolayı bozulan yollarda yama asfalt çalışmalarını sürdürüyorlar. Her zaman olduğu gibi bu konuda ki hedefimiz ve hizmet parolamız İskenderun’u yaşanabilir modern bir şehre kavuşturmak. İlçe genelinde asfaltı zarar gören güzergahlarda gerekli iyileştirmeleri yapıyoruz. Vatandaşlarımızın ulaşım konusunda herhangi bir sorunla karşılaşmaması için çaba gösteriyoruz. Yol iyileştirme, bakım onarım çalışmalarımız devam edecek” dedi.
Haber/Foto: İskenderun Belediyesi

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>