İSKENDERUN’DA ARANAN 8 KİŞİ OPERASYONLA YAKALANDI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin gerçekleştirdiği operasyonlar sonucu çeşitli suçlardan aranan 8 kişi yakalandı.

Edinilen bilgilere göre, kamu düzeninin sağlanması için suç ve suçlularla mücadele kapsamında, aranan şahısların yakalanarak adli makamlara teslim edilmesi ve suç unsurlarının ele geçirilmesine yönelik İskenderun polisi operasyon düzenledi.

Bugün sabah saat: 07:00 sıralarında 11 adreste İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen operasyonda kasten yaralama, 6136 SKM, tehdit, 6284 SKM, askeri ceza Kanunu’na muhalefet, hükümlü ve tutuklunun kaçması, borçlunun ödeme şartının ihlali, kişilerin huzur ve sükûnunu bozma suçlarından yakalama emri ile aranan; A.B., K.K., S. A., Y. E. E., M. A. K., A. A., M. O. K., E.Ş. isimli 8 şahıslar yakalandı.

Emniyetteki sorgulamalarının ardından hazırlanan evraklarla şüpheliler önce sağlık kontrol için İskenderun Devlet Hastanesine götürüldü, ardından da Adliyeye sevk edildi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>