İSKENDERUN POLİSİ 4 GÜNDE 32 ŞÜPHELİYİ YAKALADI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay’ın İskenderun ilçesinde Emniyet Müdürlüğü’nün uyuşturucu satıcıları ile kullanıcılarına yönelik gerçekleştirdiği operasyonlarda 32 kişi yakalandı, hakkında adli işlem yapıldığı bildirildi.

Edinilen bilgilere göre, İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından 15- 18 Şubat 2021 tarihleri arasında ilçe genelinde uyuşturucu satıcılarına ve kullanıcılarına yönelik çalışma yapıldı.

32 şahısın yakalanarak adli işlemler yapılan operasyonlarda ayrıca 2 şahıstan 2 adet tabanca, bu tabancalara ait 2 adet şarjör ve 47 adet tabanca mermisi ve 1 şahıstan 1 adet av tüfeği ve bu tüfeğe ait 90 adet kartuş ele geçirildi.

Uyuşturucudan aranan 4 şahıs yakalandı, 2 şahıs tutuklanarak cezaevine teslim edildi. Yabancı uyruklu 1 şahsa işlem yapılarak deport edildiği kaydedildi.

Polis tarafından yapılan aramalarda 32,36 gram sentetik kannabinoid, 31,65 gram esrar, 49 adet captagon hap, 1,55 gram metamfetamin, 16,30 gram eroin, 60 gram kenevir tohumu da ele geçirildi, uyuşturucu maddelere ve suç unsurlarına el konuldu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>