DENİZCİLER’E PROJE ATAĞI

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Her bayramı çalışarak geçirmeyi adet edinen AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ve Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Belediyesi tarafından Denizciler bölgesinde yapılması planlanan projeleri yerlerinde incelediler. Denizciler en yakın zamanda sahilde bir sosyal tesise kavuşacak!

Her bayramda olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nı da yoğun bir mesaiyle çalışan AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ve Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Denizciler’de yapılması planlanan projelerle ilgili sahil kenarında inceleme yaptı.

İskenderun halkının bayramı sorunsuz ve eksiksiz geçirmesi için Kurban Bayramı’nda da nöbetçi personeliyle çalışmaya ve hizmet vermeye devam ettiğini söyleyen Başkan Fatih Tosyalı, “Bizim için asıl olan İskenderun halkının mutluluğu, rahatı ve refahıdır. Bu amaçla hafta sonu, bayram ve tatil demeden çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Bizim işimiz İskenderun halkına haftanın 7 günü, 24 saat kesintisiz hizmet vermektir” dedi.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>