FEYEZAN KANALINDA TEMİZLİK DEVAM EDİYOR

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi ve DSİ işbirliği ile Feyezan Kanalı içerisinde devam eden ıslah çalışmaları tam gaz devam ediyor. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Feyezan Kanalında devam eden ıslah ve temizlik çalışmalarını yerinde inceleyerek, devam eden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Başkan Fatih Tosyalı “Yapılan çalışmalar ile kanal içerisi daha temiz daha güzel bir hale gelecek” dedi.

SOSYAL TESİSLER BİRER BİRER HİZMETE AÇILIYOR
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı gün içerisinde saha çalışması yaptı, hizmet alanlarını denetledi. Sosyal tesisleri birer birer halkın hizmetine açıldığını duyuran Başkan Tosyalı, “Kıymetli hemşerilerimizin hizmetine yeniden açılan 3’nolu sosyal tesisimizde incelemelerde bulunduk. Sosyal tesislerimizde değerli halkımıza temiz, sağlıklı ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.

ŞOFÖR ESNAFINI DİNLEDİ
Bu arada İskenderun’da görev yapan Minibüs Durak Başkanları da belediye başkanı Fatih Tosyalı’ya ziyarette bulundu.
Başkan Tosyalı, “Ziyarette minibüsçülerimizin istek, öneri ve taleplerini birinci ağızdan dinledik ve çözüm önerileri konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Ortak akılla tüm sorunların üstesinden gelmeye devam ediyoruz” diye konuştu.
HABER MERKEZİ

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>