İSKENDERUN BELEDİYESİ’NDEN KOLONYA, MASKE, ELDİVEN DAĞITIMI

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   3 Comments

İskenderun Belediyesi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Vefa Sosyal Destek Grubu, Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ile mücadele kapsamında 65 yaş üstü kimsesiz vatandaşlara ve ihtiyaç sahiplerine ücretsiz kolonya, maske ve eldiven dağıtımını sürdürüyor. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Kıymetli hemşerilerimizi bu virüsten korumak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Sosyal mesafeyi korumaları yönünde tavsiyelerde bulunan Başkan Fatih Tosyalı, “Koronavirüs salgınına karşı tedbirlerimizi en üst seviyeye çıkardık. Çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürüyoruz. Bugün de işlerine giden emekçi vatandaşlarımıza, 65 yaş üstü kimsesiz vatandaşlarımıza ve ihtiyaç sahiplerine kolonya, maske ve eldiven dağıtımında bulunduk. Kentimizi mümkün olduğunca bu salgından korumak için çalışıyoruz. Bu mücadeleyi birlikte kazanacağız” dedi.

Kategori:

3 yorum

 • Mehmet Hayri Bıçak
  Reply

  Ben 1956 doğumluyum bana da gelirmi??

 • FATİH ŞAHAN
  Reply

  Ormancılar sitesi b-3 kat-4 no-8

 • İbrahim Bilgiç
  Reply

  444 1 939 bu numarayı kaydettikten sonra İskenderun belediye başkanı Sayın Fatih Tosyalı'nın talimatı ile ücretsiz kolonya eldiven ve maske evinize kadar hizmet edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>