DAHA TEMİZ BİR ÇEVRE İÇİN..

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi tarafından bir süre önce uygulamaya konulan WhatsApp Temizlik Hattı’na vatandaşlardan gelen talepler alınarak hızla çözüme kavuşturuluyor.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz temizlik ile ilgili taleplere anında cevap vererek bildirilen adrese hızlı bir şekilde müdahale ediyor. Daha temiz bir İskenderun için çalışmaya devam edeceğiz. WhatsApp Temizlik İhbar Hattı: 0533 190 8718 nosu ile size bir mesaj kadar yakınız. Daha temiz bir çevre için gelin el ele verelim” dedi.

Başkan Fatih Tosyalı, ayrıca Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında çöp konteynerlerinin Envitec tarafından dezenfeksiyon çalışmalarının devam ettiğini aktardı.

Mahallelerde çalışmalarını sürdüren ekiplerin çöp konteynerlerini dezenfekte ettiğini belirten Başkan Fatih Tosyalı, “Çalışmalar tüm mahallelerimizde periyodik devam ediyor” dedi.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>