PINARBAŞI MAHALLESİNDE GÜZEL TABLO!

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ile birlikte Pınarbaşı Mahallesini ziyaret ederek, Mahalle Muhtarı Fuat Gezgin ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Pınarbaşı Mahallesi Muhtarlığında icra edilen ziyaret programına; İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı ve Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Dokuzoğlu, siyasi parti teşkilatı ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç, Pınarbaşı Mahallesi Muhtarı Fuat Gezgin ve mahalle sakinleri ile diğer mahalle muhtarları da iştirak etti.

Program kapsamında; İskenderun Belediyesi tarafından restore edilerek yeniden hizmete sunulan Pınarbaşı Mahallesi Muhtarlık Ofisi incelenerek, hayırlı olması yönünde iyi dilek ve temennilerin iletilmesinin akabinde mahallenin genel durumuna yönelik istişare de bulunuldu.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>