KİTAP FUARI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Belediyesi tarafından 07-16 Şubat tarihleri arasında düzenlenen İskenderun 1. Kitap Fuarı sona erdi. Kitap fuarı yoğun bir ilgi görürken birbirinden değerli yazarlar; kitapseverlerle buluşturdu.
Kitap fuarına katılan ünlü yazarlar kitaplarını kitapseverler için imzaladı; düzenledikleri söyleşi programları ile hem vatandaşlarla sohbet ettiler hem de merak edilenleri yanıtladılar.

KİTAPSIZ YAŞAMAK; KÖR SAĞIR, DİLSİZ YAŞAMAKTIR
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “İskenderun Belediyesi olarak kitap günlerini bu yıl ilk kez gerçekleştirdik. Hemşerilerimizin fuarımıza göstermiş olduğu yoğun ilgiden oldukça memnunuz. Okuyan araştıran bir neslin yetişmesi çok önemli. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Başkan Fatih Tosyalı, “Birbirinden değerli yazarlarımızı ve sanatçılarımızı fuarımızda konuk ettik. Söyleşi ve imza günleri gibi çok sayıda etkinliğe imza attık. Fuarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı tüm ziyaretçilerimize, katılımcılarımıza ve yazarlarımıza teşekkür ediyor, gelecek fuarlarda tekrar bir arada olmayı diliyoruz” dedi.
HABER MERKEZİ

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>