EĞİTİME HER ZAMAN DESTEK OLUYORUZ

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü binasında düzenlenen değerlendirme toplantısına, AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Kaymakam İskender Yönden, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu ve şube müdürleri katıldı. İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediye olarak imkânlar ölçüsünde eğitime her zaman destek olmaya devam edeceklerini belirtti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü binasında düzenlenen değerlendirme toplantısında yaptığı konuşmada geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın ve gençlerimizin sağlıklı ortamlarda iyi bir şekilde eğitim almalarının önemine değindi.

Başkan Tosyalı, “Bir millet ancak eğitimli bireyler sayesinde ilerler. Bizlerde bu anlamda imkânlar doğrultusunda, okullarımıza, öğrencilerimize destek olmaya çalışıyoruz. Düzenlenen etkinliklere katılarak öğrencilerin, velilerin, eğitimcilerin sorunlarını dinliyor, çözümleri için uğraş veriyoruz” dedi.

Kamu kurum ve kuruluşlarla ile her zaman iletişim halinde olduklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı, ”Sık sık okullarımızı ziyaret ediyor, öğrencilerimiz ile bir araya geliyoruz. Okullarımızın çevre düzenlemelerinin yapıyoruz. İskenderun Belediyesi olarak geleceğin teminatı olan gençlerimizin daha nitelikli koşullarda eğitim imkânlarından yararlanabilmeleri için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Toplantıda ilçede ve okullarda yapılması planlanan eğitim hizmetleri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>