‘HUZUR’ VE ‘GÜVEN’ UYGULAMASI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiple şehir merkezinde güven uygulaması yaptı. Şehrin birçok yerinde aynı anda yapılan uygulamalar da birçok suç aleti ele geçirildi.

Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’in gelmesiyle birlikte tüm polis teşkilatında ciddi bir hareketliliğin yaşanması vatandaşı oldukça mutlu ederken, suçlular da kaçacak delik aramaya başladı. Özellikle halkın huzur ve güvenliği konusunda aralıksız çalışmalarını sürdüren emniyet güçleri birçok kişinin GBT kontrolünü de yaptı.

Özellikle aranan şahıslar konusunda her tarafa operasyon düzenleyen güvenlik güzleri şehir merkezinde huzuru boza çetelere karşıda göz açtırmıyor.

Emniyetin yaptığı uygulamalardan mutlu olduklarını dile getiren vatandaşlar ise, “Bu tür uygulamaları destekliyoruz. Kaymakamımıza ve emniyet müdürümüze teşekkür ederiz” dediler.
Haber: Cuma KESEROĞLU

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>