YÜZLER GÜLÜYOR!

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ve AK Parti İlçe Başkanı Av. Abdulkerim Güven ile birlikte sabah saatlerinde boyacılar parkında esnaf ve temizlik işçileriyle çay-simit eşliğinde kahvaltı yaptı. Ayrıca esnaf ve vatandaşların talep, öneri ve isteklerini dinledi.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ve AK Parti İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven ile birlikte, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi esnafı dolaşarak sorun ve taleplerini dinledi.

‘KAPIMIZ HERKESE AÇIK’
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, her fırsat çarşı esnafını dolaşarak sorun ve taleplerini dinliyor.
Halka hizmetin Hakk’a hizmet olduğunu dile getiren Başkan Fatih Tosyalı, “İskenderun belediye başkanı olarak göreve seçildikten sonra başkanlık kapımız halkımıza sonsuza kadar açıldı. Bizlerde halktan birileriyiz. Zaman zaman bize gelemeyen kardeşlerimiz olabiliyor. Bizlere gelemeyenlere de bizler giderek sorun ve taleplerini dinleyeceğiz. Amacımız halkımıza yapacağımız hizmetlerin halkın ihtiyaç duyabileceği hizmetler olabilsin ki hem kullanabilsinler hem de hayır dualarını alabilelim. Bizler halka hizmeti Hakk’a hizmet olarak benimsedik. Memleketimize gelecek olan her kuruşa beytülmal gibi bakarak halkımızın hizmetine sunacağız. İlçemizi, ilçemizin sakinleriyle el ele vererek büyüteceğiz, geliştireceğiz, yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz inşallah” dedi.

Çarşı esnafı ise, bayram öncesi kendilerini ziyaret eden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya, Milletvekili Özel ve İlçe Başkanı Güven’e teşekkür ettiler.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>