İSKENDERUN EĞLENCEYE DOYDU!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Belediyesi tarafından düzenlenen 5 Temmuz Kültür, Sanat ve Turizm Festivali çerçevesinde Erdem Kınay & Merve Özbey’in sahne aldıkları anıt alanındaki konser programına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Sevilen sanatçılar, en güzel eserlerle dinleyicilere müzik ziyafeti sundu. Erdem Kınay ve & Merve Özbey ikilisi kendilerini dinleye gelen binlerce kişiyi şarkılarıyla coşturdu. Her iki sanatçıda kendilerini vatandaşlarla buluşturan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya teşekkürlerini sunarken, Başkan Tosyalı’nın sanata ve sanatçıya verdiği önemin takdire şayan olduğunu ifade ettiler.

İkili, söyledikleri birbirinden güzel şarkılarla keyifli bir festival akşamına imza attılar. Konser programına büyük ilgi gösteren vatandaşlara teşekkürlerini sunan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “İskenderun’da çok farklı bir coşku ve heyecan yaşanıyor. Sanatçılarımızın birbirinden değerli eserleri seslendirdikleri konser programına yoğun ilgi gösteren siz değerli vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Katılımlarından dolayı da sanatçılarımız Erdem Kınay ve & Merve Özbey ikilisine çok teşekkür ediyorum” dedi.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, konserin sonunda Erdem Kınay ve & Merve Özbey ikilisine çiçek takdim etti. Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>