5 TEMMUZ İSKENDERUN SPOR’DA İMZA HEYECANI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Bölgesel Amatör Liginde mücadele eden turuncu Mavili ekip 5 Temmuz İskenderun Spor’da yeni sezon öncesi imza heyecanı yaşandı. Belediye birifing salonunda yapılan İmza törenine İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Başkan yardımcıları Kamil Nadir Ünal, Ahmet Keskin, Mehmet Ali Dokuzoğlu, Futbol Şube sorumlusu Bünyamin Saraçoğlu ile Altyapı sorumlusu sorumlusu Ergün Saydam katıldı.

TEKNİK HEYET İLE SÖZLEŞME 
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın da katıldığı törenle 5 Temmuz İskenderun Spor yönetimi daha önce prensipte anlaştığı 6 Teknik adamla sözleşme imzaladı. İmza atan spor adamları şunlar; Teknik Direktör Hıdır Özdemir, yardımcı antrenörler Halit Yavuz, Emre Altun, Kaleci antrenörü Kenan Kurt, Alt yapı antrenörler Murat Bodur ile Süleyman Paltacı.

BEŞ FUTBOLCU İLE ANLAŞMA SAĞLANDI
5 Temmuz İskenderun Spor kulüp yönetimi, yapılan uzun görüşmelerin ardından, Mustafa Yıldız, İsmail Turhan, Okan Kaynar, Salim Tektaş ve Fırat Kaya ile anlaşarak yeni sezon öncesi sözleşme imzaladı. Turuncu Mavili yönetim, Samet Aytekin, Caner Güler ve Hasan Kaya ile yaptıkları pazarlıklar sonucu anlaşamadı.

BÜNYAMİN SARAÇOĞLU TAM YETKİLİ
İskenderun Belediye Başkan yardımcısı ve 5 Temmuz İskenderun Spor Kulüp Başkanı Kemal Nadir Ünal, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Futbol Şube sorumlumuz Bünyamin Saraçoğlu, aynı zamanda da kulübümüzde genel koordinatör olarak görevlendirilmiştir” dedi.
Bu arada 5 Temmuz İskenderun Spor yönetimi, yeni sezon öncesinde transfer görüşmelerini sürdürüyor. Düzenlenen imza töreni öncesinde bir konuşma yapan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, tüm takıma başarılar dileyerek, “Yeni sezon öncesinde yeni yönetim iş başına geldi. Hep birlikte İskenderun sporu hak ettiği yere getireceğiz. Siz sporcularımıza ve teknik heyete güveniyoruz. Özlenen ve beklenen İskenderunsporu en iyi konuma getirmek için çalışacağız. Sizlerden isteğimiz takıma var gücünüzle mücadele edin. Başarı ondan sonra gelecektir. Her zaman yanınızdayız. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Teknik Direktör Hıdır Özdemir ise spora ve sporcuya desteklerinden dolayı Başkan Fatih Tosyalı’ya teşekkür ederek sezonu başarı ile tamamlayacaklarını belirtti. Haber: Yaşar GÜLLÜ

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>