ÜLKÜCÜLÜK ŞEREFTİR, ŞEREFİN TAVİZİ OLMAZ!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal, Ülkücülerden oy istemeye kalkan çevrelere sert çıkarak, “Bre kendini bilmez hadsizler! Sizler şerefinizin değerini, girdiğiniz kirli ilişkilerle, her fırsatta ortaya koymaya alışmışsınız, fakat biz ülkücüler, içinde ilahi kelimatüllah olmayan, hiçbir düşünceye sahip olmadık” dedi.

MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal, “Değerli Ülküdaşlarım, şu iki aç hiç doymaz, biri Dünya açı diğeri İlim açı! Rabbime hamd olsun ki, biz ülkücüler Rabbin İlmine hasıl olmak için, Dünyalıklarını elinin tersi ile bir kenara itmiş, gücünü önce Cenab-ı haktan sonra da Ülkücü terbiyeden almış neferleriz ama maalesef bizi bilmeyen, tanımayan, tanımaya da hiçbir zaman akıl ve şerefi yetmeyecek olan şahsiyet yoksunu, ahmaklar son günlerde, Ülkücülerin feraset ve aklı ile dalga geçmeye çalışırçasına, akla ziyan bir mesaj furyası ile ülkücülerden oy istiyor. Biz Ülkücüler her zaman ne diyoruz: Ülkücülük şereftir. Şerefin tavizi olmaz! Bre kendini bilmez hadsizler. Sizler şerefinizin değerini, girdiğiniz kirli ilişkilerle, her fırsatta ortaya koymaya alışmışsınız, fakat biz ülkücüler, içinde ilahi kelimatüllah olmayan, hiçbir düşünceye sahip olmadık. Ülkücünün yeri Milliyetçi Hareket Partisidir, Lideri Devlet Bahçeli’dir, oyu da Cumhur İttifakınındır. Mındarlaşmış zihninizin ve gerçekleşmesini hayal ettiğiniz pis emellerinizin vuku bulmasında Allah’ın izniyle hiçbir ülkücü kardeşimin bir oy dahi katkısı olmayacaktır” dedi.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>