İSKENDERUN, HERŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, seçim çalışmaları kapsamında her gün bir mahallelerde ev toplantılarına katılarak, vatandaşlarla buluşup destek istemeye devam ediyor. Sabahın erken saatlerinden itibaren Cumhur İttifakı ekibiyle birlikte seçim çalışmalarına başlayan Başkan Adayı Fatih Tosyalı, ev ziyaretlerinde projelerini ve yönetim ilkesini anlatıyor.

Başkan adayı Tosyalı, Namık Kemal Ortaokulu Müdürü Ali Koç’u evinde ziyaret ederek, eğitimcilerle buluştu. İskenderun’un her şeyin en iyisine layık olduğunu dile getiren Tosyalı, “Talip olduğumuz görevin bilincindeyiz ve bu ölçüde güzel İskenderunumuz’un her sahasında varız. Gönüllere talibiz. Bunun için de 31 Mart’ta desteklerinize ve dualarınıza talibiz” ifadelerini kullandı. Hoş sohbet içinde geçen ev toplantısında eğitimcilerin sorularını da yanıtlayan Başkan Adayı Fatih Tosyalı, “Her okula desteğimiz olacak. Kaynaklarımızı bu yönde şekllendireceğiz” dedi.

Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Güven ve Milletvekili Adayı Ecrin Nazlı İnan’ın da katıldığı toplantı verimli geçti. Namık Kemal Ortaokulu Müdürü Ali Koç’a misafirperverliğinden ötürü teşekkür eden Tosyalı, önemli açıklamalarıyla dikkat çekti.

İNSAN ODAKLI YATIRIM
İskenderun’u “İnsan Odaklı” yatırımlarla daha refah, müreffeh ve yaşam standardı yüksek ilçe konumuna ulaştırmak için 31 Mart seçimlerinin önemli olduğunun altını çizen Başkan Adayı Fatih Tosyalı, “Memleket işi Gönül İşi” anlayışımız doğrultusunda hareket ederek İskenderunumuz’un daha fazla gelişmesi, daha fazla kalkınması adına gece gündüz demeden çaba sarf ediyoruz. Sahile plaj, seyir terasları, semt sahaları, butik havuzlar, modern park alanları, semt pazarları, çevre düzenlenmeleri, eğitim ve kültürel yönden projeler sayesinde herkesin gıptayla bakacağı bir ilçe hüviyetine ulaşmak için 31 Mart seçimlerinin ülkemiz, kentimiz ve ilçemiz için ne anlam ifade ettiğini vatandaşlarımıza anlatıp, desteklerini istiyoruz. Güzel ilçemizi gerek bizim tecrübe ve birikimlerimizle gerekse de hemşehrilerimizin destekleriyle yeni bir vizyon ve heyecanla daha ileriye taşımak adına daha fazla çalışacağımızın sözünü veriyoruz” dedi. Çok sayıda eğitimcinin katıldığı toplantı keyifli sohbete sahne oldu.

ELAZIĞLILAR DERNEĞİ VE TÜGVA ZİYARETİ
Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, yoğun ziyaret programı çerçevesinde Elazığlılar Derneği ve TÜGVA’yı ziyaret etti.Yoğun ilgiyle karşılanan Tosyalı, “Hemşehrilerimizi gönülden dinlemeye, tevazu, samimiyet ve gayret ile yürekten çalışmaya büyük bir inanç, azim ve gayretle devam ediyoruz. Ziyaretlerimiz esnasında samimiyetleriyle içimizi ısıtan kardeşlerimize teşekkür ediyorum. 31 Mart akşamı inşallah mahcup olmayacağız ve kıymetli hemşehrilerimizin dua ve destekleriyle İskenderun’a yeni bir destan yazacağız. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin” diye konuştu.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>