OYUNUZU GÖNÜL RAHATLIĞIYLA FATİH TOSYALI’YA VEREBİLİRSİNİZ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt, Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı’nın İskenderun için bir şans olduğunu söyledi.

Başkan Bozkurt, “Çok saygıdeğer İskenderunlu kardeşlerim! Bu gün birkez daha gördük ki güzel şehrimize en iyi ve kaliteli hizmetleri getirecek olan Fatih Tosyalı ve onun ekibi Cumhur İttifakıdır. Eğer doğru, dürüst, güvenilir, çalışkan, iş bitirici, şehrü-l emin bir başkan arıyorsak, o da Cumhur ittifakının adayı Fatih Tosyali beyefendidir. Ne makam, ne şöhret ne para derdi olmayan bir başkan arıyorsak, o da Fatih Tosyalı beyefendidir. Eğer saygılı, beyefendi, barışçıl, büyüğünü küçüğünü bilen bir başkan arıyorsak, o da Fatih Tosyalı beyefendidir. Eğer hayırsever, ekmeğini bölüşen, haklının hakkını teslim eden bir başkan arıyorsak, o da Fatih Tosyalı beyefendidir. İşte bu sebeplerden dolayı kardeşlerim, oylarınızı gönül rahatlığıyla Cumhur ittifakının adayı Fatih Tosyalı beyefendiye veriniz ki, güzel İskenderunumuz’a layık olduğu hizmetleri getirelim” dedi.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>