MAAŞIMI VAKFA AKTARIP, ÇOCUKLARIMIZI OKUTACAĞIZ!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Gün içerisinde Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı Uğur Fırat, Sanayi Aşevi’nde Madeni İşler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Çardaklı, Muharip Gaziler Derneği Başkanı Neşet Turhan, MHP Kadın Kolları, SGK, Türk Eğitim Sen Başkanı Yavuz Selim Yanık ile bir araya geldi.

AK Parti İlçe Başkanı Abdulkerim Güven, MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt, Ülkü Ocakları Başkanı Bünyamin Saraçoğlu’nun da eşlik ettiği ziyaretlerde İskenderun’a dair hedeflerini ve yönetim ilkelerini anlatan Başkan Adayı Fatih Tosyalı, Kuyumcular Odası Başkanı Uğur Fırat’ı ziyaretinde projelerini anlatarak, şehrin kalkınmasının, ülkenin kalkınmasının temeli olduğunu ve insana hizmet merkezli ‘gönül belediyeciliği’ örneğinin İskenderun’da gösterileceğini ifade etti.

Başkan Fırat, ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti ifade ederek, başarılar diledi.Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, daha sonra Sanayi Aşevi’ni ziyaret ederek, Madeni İşler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Çardaklı, geleceğimizin ustaları ve çıraklarımızla birlikte karavana yedi.

Başkan Adayı Tosyalı, “Ben başkanlık maaşı istemiyorum. O parayı en anlamlı projem kuracağımız vakfa aktarıp, cocuklarımızı okutup hayata kazandıracağız. İskenderun böyle güzelleşecek!” diye konuştu.Tosyalı, “Gerek STK’lar gerekse ticaret erbabı esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Rabbim utandırmasın” diyerek şöyle konuştu;

“İskenderunumuz Türkiye’nin en önemli kentlerinden birisi olarak her zaman ülke menfaati noktasına üzerine düşeni fazlasıyla yapmıştır. 31 Mart yerel seçimleri de yine büyük önem taşıyan bir demokrasi sınavı olarak tarihteki yerini alacaktır. Bizler İskenderun için bu önemli göreve talip olduk ve Allah’ın izniyle bu sorumluluğun altından kalkabileceğimizi düşünüyoruz. Siz değerli hemşehrilerimden bu anlamda destek istiyorum” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>