YUSUF CİVELEK, ‘SAĞLIK DURUMUM SİYASET YAPMAYA HAZIR DEĞİL’

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Belediyesi eski başkanı Doktor Yusuf Civelek, sağlık durumundan dolayı adaylığa hazır olmadığını ifade etti. CHP’nin İskenderun Belediye Başkan adaylığının güçlü isimlerinden eski başkan Dr. Yusuf Civelek, sağlık durumunun halen siyaset yapmaya elverişli olmadığını belirtti.

CHP seçmeninin yoğun desteğini alan Civelek, yakın zamanda geçirdiği kalp krizinden sonra sağlık durumu hakkında ve siyasete yeniden dönüp dönmeyeceği ile ilgili şu bilgiyi aktardı: “Rahatsızlığım sonrası dinlenmeyi sürdürüyorum. Bir ay sonra anjiyo olma durumu var. Sonrasında by-pass olabilir. Seçmenin benden adaylık beklentisini şükranla karşılıyorum. Herkesin takdir edebileceği gibi sağlık, bir insan için en önemli unsurdur. Ancak şu an yoğun tempolu seçim kampanyası içinde olabilecek kadar şartlar yok. Bu işe girişip yarım bırakmayı da seçmene ve halkıma karşı olan sorumluluktan dolayı doğru bulmam.”
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>