ÜSTGEÇİT PROGRAMA ALINDI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Kaymakamı İskenderun Yönden ve Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Down Cafe’de mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ferit Gül, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Mithat Tolunay, Hatay Büyükşehir Belediyesi 3. Bölge Koordinatörü Ahmet Serhat Beydilli, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Gök’ün de katıldığı toplantıda, muhtarlar istek ve önerilerini paylaştı.

Mahallelerde spor tesisi, sağlık ocağı, konferans salonu gibi önerilerin paylaştığı toplantıda, trafik sorunu da gündeme geldi.

Kaymakam İskender Yönden, “PTT kavşağına trafik lambası kondu. Ama yeterli değil. Oraya üstgeçit yapılması gerekiyor” diyerek, HBB 3.Bölge Koordinatörü Ahmet Serhat Beydilli’ye sordu. Beydilli, “Üstgeçit projesi programa alındı” diyerek, gerekli çalışmalara başlandığını söyledi.

Düzenlenen toplantıda bir konuşma yapan Belediye Başkanı Seyfi Dingil, muhtarların vatandaşlarla siyasiler arasında köprü görevi gördüğünü belirterek, “Muhtarlarımız bizim mesai arkadaşlarımız. Halkımızla aramızda her zaman köprü vazifesi görüyorlar. Muhtarlarımızla her zaman istişarelerde bulunuyoruz. İskenderun’da birlik ve beraberliğimiz herkese örnek oluyor“ dedi.

Başkan Seyfi Dingil, “İskenderun Belediyesi olarak mahallelerimizin sorunlarıyla yakından ilgileniyoruz. Muhtarlarımızın problemlerine çözüm bulmak için sürekli çalışıyoruz. İskenderun’un 45 mahallesinde birçok alanda çalışmalar gerçekleştirdi. Muhtarlarımızın talepleri doğrultusunda birçok proje ve yatırım da sonuçlandı” diye konuştu.
İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ise muhtarlar ile tek tek tanışarak muhtarların sorunlarını dinledi. Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>