İSKENDERUN İÇİN GÜÇBİRLİĞİ!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


AK Parti İskenderun Belediye Başkan Aday Adayları, kahvaltıda bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajları verdiler. AK Parti İskenderun İlçe Başkanvekili Pakize Ulutaş Kurtul un organize ettiği kahvaltı programına katılan aday adayları, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi, güç birliği oluşturdular.

Kahvaltıda konuşan AK Parti İskenderun İlçe Başkanvekili Pakize Ulutaş Kurtul, başarılı olmanın yolunun birlik ve beraberlikten geçtiğini ifade etti.

İSKENDERUN’U BÜYÜK BİR MARKA HALİNE GETİRECEĞİZ
AK Parti’nin en güçlü adayı Fatih Tosyalı açıklamasında, “Memleketimizin yararına ne varsa hep birlikte hizmete geçireceğiz. Sen, ben yok, biz varız diyeceğiz. İskenderun’u büyük bir marka haline getireceğiz” diye konuştu.

Aday adayları hep bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduklarını, İskenderun’a hizmet için her kim aday olursa, birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarını önemle vurguladılar. Kahvaltı programına Belediye Başkan Aday Adayları Fatih Tosyalı, Bülent Özer, Abdulkerim Güven, Ergün Gözüküçük, Lutfi Maraşlı, Metin Çağlar, Erdal Keleş, Nevzat Barak, Vedat Tosun, Ali Soylu, Amir Öncel ve Mehmet Ergündüz katıldı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>