ARAP YATIRIMCILAR İSKENDERUN’A GELİYOR!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Mersin Şubesi’nce düzenlenen etkinlikte Türk-Arap iş insanları bir araya geldi.

Toplantıya, MÜSİAD Hatay Şubesi Başkan yardımcıları Abdullah Bozatlı, Nuri Günal, Atıf Ceritbinmez, Yönetim Kurulu Gençlik sorumlusu Yusuf Arslan, Süleyman Alıcı ve Şube Müdürü Ali Yeşilova katılım gösterdi.

Toplantıda Arap işadamlarıyla bir araya gelen MÜSİAD Hatay Şubesi heyeti, ticari işbirliği kapsamında gönül köprüsü kurdu. Yatırımcılara Hatay’ı anlatan MÜSİAD Hatay Şubesi Başkan yardımcısı Abdullah Bozatlı açıklamasında “Daha kapsamlı geniş bir programın İskenderun’da, Şubat- Mart ayları arasında yapılması yönünde söz aldık” dedi.

Başkan Yardımcısı Nuri Günal ise “Çalışmalarımız, iş birliklerimiz ve ticari anlamda da kardeşlik anlamında da birbirimizden istifade etmemiz gerekiyor. Aynı coğrafyada yaşıyoruz, aynı kaderi paylaşıyoruz. Birlikte yapacağımız çok iş var” dedi.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>