ÖĞRENCİLER EBA’YI ÇOK SEVDİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


“Eğitimde Teknoloji Kullanımında İyi Örnekler Yarışması”nda dereceye girenlere ödülleri verildi. Törende, MEB eğitim bilişim ağı EBA’yı en çok kullanan ilk üç il olan Yalova, Hatay ve Muğla ödüle layık görüldü.
Türk Eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şube Başkanı Yavuz Selim Yanık açıklamasında, “Bakanlığımızın resmî içerik platformu olan Eğitim Bilişim Ağı (EBA) gerek sunduğu güvenilir ve kaliteli e-içerikler sayesinde öğretmen ve öğrencilerin en büyük destekçilerinden biri olmaktadır. EBA bugün öğrencilerin ve öğretmenlerin eğitim öğretim faaliyetlerinde kullandığı güzel bir kaynak haline gelmiştir. Bu kapsamda İlimiz, Türkiye genelinde öğretmen ve öğrenci kategorilerinin ortalamasında EBA’yı en fazla kullanan iller arasında ilk üçe girmeyi başarmıştır. İlimizde EBA’yı kullanan öğrencilerine kullandıran öğretmen arkadaşlarımı ve öğrencilerimizi kutluyorum. Fırsat verilse en güzel şekilde çalışılacağının göstergesi budur” dedi.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>