PTT 177’NCİ YILINI KUTLUYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT)’nın kuruluşunun 177’nci yıldönümü münasebetiyle, PTT İskenderun Merkez Müdürü Basri Sapmaz ile Çarşı Şubesi Müdürü Mahmut Çoban ve beraberindeki PTT personeli, Kaymakam Recep Soytürk’ü makamında ziyaret ettiler.
Günün anısına Kaymakam Soytürk’e çiçek takdiminde bulunan PTT Merkez Müdürü Basri Sapmaz; “PTT’mizin Kuruluşunun 177’nci Yıldönümü nedeniyle Sayın Kaymakamımıza nezaket ziyaretinde bulunmak istedik. Sayın Kaymakamımız Recep Soytürk beyefendiye kabullerinden ve misafirperverliğinden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.
PTT İskenderun Merkez Müdürü Basri Sapmaz ve beraberindeki çalışma ekibine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Kaymakam Soytürk, PTT Teşkilatı’nın kurulduğu günden itibaren çok önemli hizmetler yürüten, değişen ve gelişen şartlara göre kendisini farklı boyuta taşıyan, özel sektörle rekabet edebilen bir anlayışla vatandaşımıza hizmet sürdürmeye devam ettiğini ifade ederek, “PTT’nin bugünlere gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Köklü bir kuruluş olan PTT’nin daha nice yıllara ulaşmasını ve vatandaşlarımıza en iyi ve en kaliteli hizmetleri sunmaya devam etmesini temenni ediyorum” dedi.
Ziyaret esnasında Kaymakamlık makamında bulunan AK Parti Hatay Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Orhan Karasayar’da, PTT Teşkilatı’nın kuruluşunun 177’nci yıldönümünü kutladığını ifade ederek, tüm yönetici ve çalışanlarına başarılar diledi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>