ADNAN AĞIR, ‘CUMHURİYETE YARAŞIR BİR NESİL EĞİTİM İLE MÜMKÜNDÜR’

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Arsuz İş Adamları Derneği(ARİAD) tarafından Cumhuriyetin 94. Kuruluş yılı kutlama etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Resepsiyonu düzenlendi. ARİAD Başkanı Adnan Ağır, “Arsuz için, Arsuz’a daha fazla yatırım yapılabilmesi ve Arsuz’un markalaşması için lobi faaliyetlerinde bulunarak, Arsuz’u ve Arsuzlu iş adamlarını gerektiği gibi temsil ediyoruz” dedi.
Sahil Restoran’da gerçekleşen Cumhuriyet Resepsiyonuna; Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Belediye Başkanı Nazım Culha, ARİAD Başkanı Adnan Ağır, ATSİAD Başkanı Züher Bulgurcu, HASİAD Başkanı Mehmet Kılıçlar, ARİAD üyeleri ve davetliler katıldı. Cumhuriyet Resepsiyonunda bir konuşma yapan ARİAD Başkanı Adnan Ağır, tüm vatandaşların ve davetlilerin Cumhuriyet bayramını kutladı.

‘ARİAD’I GETİRDİĞİMİZ NOKTA HEPİMİZİN BAŞARISIDIR’
Arsuz İş Adamları Derneği(ARİAD) Başkanı Adnan Ağır yaptığı konuşmada ‘eğitim’ vurgusu yaptı.
Başkan Ağır, “Cumhuriyete yaraşır insanlar olabilmek ve milletimize daha fazla katkı sağlamak için ARİAD olarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Özellike eğitim konusundaki hassasiyetimizi ve eğitime verdiğimiz destekleri burada uzun uzun anlatmaya gerek görmüyorum. Bu çalışmalarımız artarak devam edecektir. Cumhuriyete yaraşır bir nesil ancak ve ancak eğitim ile mümkündür. Eğitime destek çalışmalarımızın yanı sıra elimizden geldiğince sosyal sorumluluk projelerinde diğer sivil toplum kuruluşları ve resmi kurumlarımızla koordineli bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor, fikir alışverişinde bulunuyor ve projelerimizi anlatıyoruz. Arsuz için, Arsuz’a daha fazla yatırım yapılabilmesi ve Arsuz’un markalaşması için lobi faaliyetlerinde bulunarak, Arsuz’u ve Arsuzlu iş adamlarını gerektiği gibi temsil ediyoruz. Değerli üyelerimiz, şahsım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla ARİAD’ı getirdiğimiz nokta ve bu başarılar hepimizin başarısıdır. Sadece yönetici arkadaşlarım değil, bizlere güç veren siz değerli üyelerimizle birlikte hepimizin başarısıdır. ARİAD bir ailedir. Çalışmalarımızın tamamı gelecek odaklı ve geleceği inşa etme üzerine kuruludur. Siz değerli üyelerimizden ARİAD’a daha fazla önem göstermenizi, gerek fikir olarak gerekse proje olarak gerekse de dernek sorumlulukları olarak daha fazla özen göstermenizi rica ediyorum. Tekrar Cumhuriyet Bayramınızı kutluyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.
Cumhuriyet Resepsiyonu kapsamında gerçekleşen dayanışma ve kaynaşma yemeğinde, Kaymakam Musa Sarı ile Belediye Başkanı Nazım Culha, ARİAD yönetimine düzenledikleri anlamlı etkinlikten ötürü teşekkür etti. ARİAD Başkanı Adnan Ağır ise, geceye katılım gösteren Kaymakam Musa Sarı, Belediye Başkanı Nazım Culha ve HASİAD Başkanı Mehmet Kılıçlar’a katkılarından ötürü plaket takdim etti. Davetliler ise; ellerinde Türk bayraklarıyla ‘Cumhuriyet’ şarkılarına eşlik ettiler.Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>