DUYGULU VEDA

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Çanakkale’nin Gelibolu ilçesine tayini çıkan Payas Kaymakamı Hakan Kılınçkaya, Sokollu Mehmet Paşa Külliyesi’nde bir veda yemeği verdi.
Payas Kaymakamı olarak 2014 yılından beri başarıyla sürdürdüğü görevi sona eren Kaymakam Hakan Kılınçkaya; yeni görev yeri olan Çanakkale’nin Gelibolu İlçesinde göreve başlayacak. Sokollu Mehmet Paşa Külliyesi’nde verilen veda yemeğine Hatay başta olmak üzere; Adana, Mersin ve Osmaniye’den yüzlerce davetli katıldı.

PAYAS’IN FAHRİ HEMŞEHRİSİ
Yemekte bir konuşma yapan Payas Belediye Başkanı Bekir Altan; Kaymakam Hakan Kılınçkaya’nın çalışmalarıyla Payas’a çok şeyler kattığını, oy birliğiyle aldıkları bir kararla onun fahri hemşehriliğini onayladıklarını belirtti. Bekir Altan, ‘Fahri Hemşehrilik Beratı’nı takdim ederken; Payas’a verdiği emeklerden dolayı Kaymakam Hakan Kılınçkaya’ya teşekkür etti.
Yemekte bir veda konuşması yapan Hakan Kılınçkaya gelen davetlilere; “Artık Çanakkale Gelibolu’da da bir eviniz olduğunu unutmayın. Sizleri oralara bekliyorum” dedi. Payas’ın ilçe olmasında verdiği çabalar nedeniyle Bekir Altan’a atıfta bulunan Kaymakam Kılınçkaya ona teşekkür ederek Payas’a emeklerinden dolayı bir şükran plaketi sundu.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>